UKL1A332KHD
MFR.Part #
UKL1A332KHD
JLCPCB Part #
C1589125
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.42A@120Hz 10V 16mm 2000hrs@85℃ 3300uF 7.5mm ±10% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS