UKL1A152MHD
MFR.Part #
UKL1A152MHD
JLCPCB Part #
C1667969
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.02A@120Hz 10V 12.5mm 1500uF 2000hrs@85℃ 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS