UKL1A152KHD
MFR.Part #
UKL1A152KHD
JLCPCB Part #
C1588383
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.02A@120Hz 10V 12.5mm 1500uF 2000hrs@85℃ 5mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS