UKL1A101KEDANATD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1A101KEDANATD
JLCPCB Part #
C1594264
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 180mA@120Hz 2.5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS