UKL0J472KHD
MFR.Part #
UKL0J472KHD
JLCPCB Part #
C5111144
Package
Plugin,D16xL33mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 33mm 4700uF 6.3V 7.5mm ±10% 插件,D16xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS