UKL0J152KHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL0J152KHD1TO
JLCPCB Part #
C1596712
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.0465A@10kHz 12.5mm 1500uF 2000hrs@85℃ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS