UKA1V471MPD1TD
MFR.Part #
UKA1V471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668212
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35V 460mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS