UKA1V222MHD
MFR.Part #
UKA1V222MHD
JLCPCB Part #
C1586384
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.26A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 2200uF 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS