UKA1H332MHD
MFR.Part #
UKA1H332MHD
JLCPCB Part #
C1579970
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.0355A@10kHz 2000hrs@105℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS