UKA1E220MDD
MFR.Part #
UKA1E220MDD
JLCPCB Part #
C1583230
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 58mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS