UKA1C222MHD1TO
MFR.Part #
UKA1C222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1590839
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 2200uF 5mm 920mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS