UKA1A471MPD1TD
MFR.Part #
UKA1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584654
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 280mA@120Hz 3.5mm 470uF 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS