UKA0J331MED1TD
MFR.Part #
UKA0J331MED1TD
JLCPCB Part #
C1498024
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 195mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS