UKA0J220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKA0J220MDD
JLCPCB Part #
C1583247
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 45mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS