UHW1K681MHD6TN
MFR.Part #
UHW1K681MHD6TN
JLCPCB Part #
C1668271
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.458A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 40mΩ 680uF 7.5mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS