UHW0J332MPD1TD
MFR.Part #
UHW0J332MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166094
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.175A@120Hz 3300uF 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS