UHV1V681MPD1TD
MFR.Part #
UHV1V681MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166215
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.485A@120Hz 10mm 17mΩ 35V 5mm 6000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS