UHV1V470MDD
MFR.Part #
UHV1V470MDD
JLCPCB Part #
C136291
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 230mΩ@100kHz 2mm 35V 360mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS