UHV1V122MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV1V122MHD
JLCPCB Part #
C445373
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1200uF 25mm 3.19A@100kHz 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS