UHV1E471MPD1TD
MFR.Part #
UHV1E471MPD1TD
JLCPCB Part #
C2986576
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.36A@100kHz 10mm 12.5mm 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS