UHV1E272MHD
MFR.Part #
UHV1E272MHD
JLCPCB Part #
C445378
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 25V 2700uF 35.5mm ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS