UHV1E151MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV1E151MED1TD
JLCPCB Part #
C5111087
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 150uF 2.5mm 220mA@120Hz 25V 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS