UHV1A222MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV1A222MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166163
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 17mΩ 2.475A@100kHz 2200uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS