UHE2A6R8MDD
MFR.Part #
UHE2A6R8MDD
JLCPCB Part #
C1580879
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 2.3Ω 2mm 34.1mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS