UHE2A681MHD
MFR.Part #
UHE2A681MHD
JLCPCB Part #
C340710
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
1.89A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 18mm 33.5mm 40mΩ@100kHz 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS