UHE2A121MHD6
MFR.Part #
UHE2A121MHD6
JLCPCB Part #
C445396
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 120uF 20mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS