UHE2A101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE2A101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668126
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS