UHE1V222MHD6
MFR.Part #
UHE1V222MHD6
JLCPCB Part #
C1579952
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 19mΩ 2.512A@120Hz 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS