UHE1V221MPD6TD
MFR.Part #
UHE1V221MPD6TD
JLCPCB Part #
C1669442
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 220uF 35V 5mm 605.5mA@120Hz 7000hrs@105℃ 80mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS