UHE1V182MHD3TN
MFR.Part #
UHE1V182MHD3TN
JLCPCB Part #
C2166159
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1800uF 18mm 2.86A@100kHz 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS