UHE1V102MHD6TN
MFR.Part #
UHE1V102MHD6TN
JLCPCB Part #
C1580476
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.658A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 18mm 35V 43mΩ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS