UHE1V101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1V101MPD1TD
JLCPCB Part #
C2757965
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS