UHE1V101MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1V101MPD
JLCPCB Part #
C250860
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 130mΩ@100kHz 3.5mm 35V 640mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS