UHE1J821MHD
MFR.Part #
UHE1J821MHD
JLCPCB Part #
C1586964
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 63V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS