UHE1J122MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1J122MHD6
JLCPCB Part #
C1590390
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.89A@100kHz 10000hrs@105℃ 1200uF 18mm 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS