UHE1H560MED
MFR.Part #
UHE1H560MED
JLCPCB Part #
C5111031
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 206.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS