UHE1H272MHD
MFR.Part #
UHE1H272MHD
JLCPCB Part #
C1579358
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14mΩ 18mm 2700uF 3.04A@120Hz 40mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS