UHE1H221MPD
MFR.Part #
UHE1H221MPD
JLCPCB Part #
C116231
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.05A@100kHz 10mm 16mm 220uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 84mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS