UHE1H182MHD6
MFR.Part #
UHE1H182MHD6
JLCPCB Part #
C250954
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1800uF 18mm 21mΩ@100kHz 3.635A@100kHz 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS