UHE1H122MHD
MFR.Part #
UHE1H122MHD
JLCPCB Part #
C1579786
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1200uF 16mm 3.01A@100kHz 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS