UHE1H121MPD
MFR.Part #
UHE1H121MPD
JLCPCB Part #
C1650950
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 15mm 3.5mm 50V 7000hrs@105℃ 730mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS