UHE1E182MHD
MFR.Part #
UHE1E182MHD
JLCPCB Part #
C1591248
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1800uF 2.12A@120Hz 24mΩ 25V 31.5mm 5mm ±20% Plugin,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS