UHE1E102MHD6CV
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1E102MHD6CV
JLCPCB Part #
C2757960
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS