UHE1C681MPD6TD
MFR.Part #
UHE1C681MPD6TD
JLCPCB Part #
C1581263
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 5mm 60mΩ 680uF 7000hrs@105℃ 907.5mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS