UHE1C392MHD3
MFR.Part #
UHE1C392MHD3
JLCPCB Part #
C445435
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 20mm 3900uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS