UHE1C222MHD6
MFR.Part #
UHE1C222MHD6
JLCPCB Part #
C1579850
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15mm 16V 18mm 2.21A@100kHz 2200uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS