UHE1C102MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1C102MHD6
JLCPCB Part #
C1669382
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 1000uF 12.5mm 15mm 16V 5mm ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS