UHE1A682MHD6TN
MFR.Part #
UHE1A682MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166339
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 18mm 19mΩ 2.512A@120Hz 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS