UHE1A681MPD1TA
MFR.Part #
UHE1A681MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165349
Description
-40℃~+105℃ 10V 3.5mm 6000hrs@105℃ 630mA@120Hz 680uF 87mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS