UHE1A221MED1TA
MFR.Part #
UHE1A221MED1TA
JLCPCB Part #
C2165094
Description
-40℃~+105℃ 10V 2.5mm 220uF 340mA@100kHz 4000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS